HAKKIMIZDA

Firmamız, 2021 yılında havalandırma alanında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde faaliyete başlamıştır. Havalandırma sistemleri, klima sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, toz toplama sistemleri, baca sistemleri, yangın sistemleri ve VRF sistemleri gibi ortamların havalandırmasını sağlıklı sağlamak için sektördeki bilgi, beceri ve tecrübelerimizle imalat, proje ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Akdem Havalandırma, her zaman en iyi kalite ve müşteri ilişkilerinde olan memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki en iyi markalarını ve ürünlerini siz değerli müşterilerine sunarak ve fiyat politikalarında da en uygun avantajı sağlayarak ilerlemektedir.

Akdem Havalandırma, imalatını ve montajını günümüz teknolojik makinalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Deneyimli ve profesyonel montaj ekibimizle tüm havalandırma ısıtma ve soğutma taleplerini en hızlı ve en uygun fiyata gerçekleştirmekteyiz.

Akdem Havalandırma olarak müşteri odaklı başladığımız bu yolda “Kaliteli İşçilik ve Uygun Fiyat” politikası ile her geçen gün tecrübeli ve konusunda uzman ekibimiz ile sizin de çözüm ortağınız olmak için uğraşmaktadır.